Fusion Ústí nad Labem

Co je Fusion?

Fusion jsou moderní studentské rock-popové pěvecké sbory pro mladé lidi ve věku 13-20 let. Fusion je otevřen všem bez ohledu na jejich schopnosti, protože nabízí mnoho příležitostí, jak se zapojit. 

file-13471
file-13477

Fusion je pro každého

 Přestože Fusion jsou amatérské sbory, ale energie a nadšení, které studenti vkládají do svých vystoupení, dělá z jejich koncertů skvělým zážitkem! Mladí lidé nejen zpívají ve sboru písně, které si sami vybírají a aranžují, ale v různých workshopech mají příležitost se naučit hrát na hudební nástroje, dirigovat, organizovat akce a koncerty, zapojit se do tance, dramatu, práce s médií a řadu dalších věcí. A to vše pak mohou předvést na koncertech, kde pokaždé někdo něco dělá poprvé…

 Fusion v Ústí nad Labem

Zkoušky probíhají každý čtvrtek od 17:00 a trvají 120 minut. Zkoušky probíhají v Křesťanském centru na adrese Velká Hradební 59, Ústí nad Labem.

Kdo je organizátorem projektu?

Fusion je mezinárodní projekt křesťanské neziskové organizace KAM. V každém městě je za soubor Fusion zodpovědná místní organnizace, obvykle některá místní církev. V Ústí nad Labem Fusion organizuje Apoštolská církev.

Podpora města Ústí nad Labem    

Děkujeme našemu městu za několikaletou podporu naší celoroční činnosti.